Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; login has a deprecated constructor in /www/hosting/cmpn.cz/www/inc/login.php on line 3
COMP-any - IT ve všech směrech

Aplikace & webdesign

Vývoj software a webové prezentace

Aplikace šité na míru vašich potřeb

    Naše nejnovější divize se dynamicky rozrůstá a těší nás, že naše aplikace a webové stránky se mezi našimi klienty těší velké popularitě. Aplikace, které vytváříme, jsou nezávislé na jakékoliv platformě a jejich použití je bezproblémové v jakémkoliv prostředí (PHP, JSP, ASP, PERL, a další). Celý vývoj, nasazení a testování zajišťujeme formou outsourcingu a vy šetříte za své interní programátory a testery. Abychom zajistili nejoptimálnější řešení, nepoužíváme krabicové řešení, ale každá zakázka je řešena pro konkrétní potřeby, tím je zajištěna její optimální funkčnost, jednoduché ovládání a samotná rychlost aplikace. Podívejte se na naše reference a dohodněte si schůzku s naším odborníkem přes vývoj software.


Webové prezentace

    O významnosti webových prezentacích pro firmy bylo, je a bude popsáno mnoho textu. NEbudeme Vás nudit dlouhým čtením, raději se podívejte, jaké stránky jsme vytvořili a věříme, že se Vám budou líbit. A je snad samozřejmé, že jsou plně funkční, protože jinak nám za ně nemusíte zaplatit. Věříme si.

Naše aplikace a weby jsou

  • plně funkční a testované
  • pravidelně zálohované
  • plně zabezpečené
  • cenově dostupné
  • připraveny přesně pro vaše potřeby
  • výdaje spadají mezi přímé náklady, vyhnete se dlouhodobým investičním odpisům